Αυτούς στηρίζει η ΕΔΕΚ στην Λεμεσό

Reading Time: 2 minutes

ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1              ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ

2              ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ             ΛΕΥΚΗ

3              ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΦΩΤΙΟΥ       ΚΥΡΙΑΚΗ

4              ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ

5              ΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ      ΑΝΔΡΕΑΣ

6              ΓΙΩΡΓΑΛΛΗ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΦΙΝΑΣ)

7              ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ      ΠΑΡΙΣ

8              ΕΥΘΥΜΙΟΥ          ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΠΑΠΥΡΑΣ)

9              ΖΑΝΕΤΤΟΣ           ΑΡΙΣΤΟΣ

10           ΚΑΛΛΗΣ               ΑΛΕΞΗΣ

11           ΚΟΜΠΟΣ             ΑΔΑΜΟΣ

12           ΚΥΡΙΑΚΟΥ            ΑΝΔΡΕΑΣ

13           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

14           ΝΕΟΦΥΤΟΥ         ΑΝΔΡΕΑΣ

15           ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              ΦΑΝΗ

16           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΜΑΡΙΑ

17           ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

18           ΠΕΤΡΟΥ ΦΡΙΞΟΥ               ΜΑΡΙΑ

19           ΠΟΧΑΝΗΣ           ΚΩΣΤΑΣ

20           ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ

21           ΤΖΙΡΚΑΛΛΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ

22           ΤΣΙΡΠΟΝΟΥΡΗΣ ΜΑΜΑΣ

23           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΘΩΜΑΣ (ΚΑΛΑΒΑΣΙΩΤΗΣ)

24           ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑ ΣΥΛΒΙΑ

25           ΧΑΤΖΗΚΟΦΙΝΑΣ               ΣΤΕΦΑΝΟΣ

26           ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ (ΡΟΛΑΝΔΟΣ)

ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΟΡΕΙΑ

1              ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ          ΑΓΓΕΛΟΣ

2              ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ             ΛΕΥΚΗ

3              ΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ      ΑΝΤΡΕΑΣ

4              ΓΙΩΡΓΑΛΛΗ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΦΙΝΑΣ)

5              ΚΑΛΛΗΣ               ΑΛΕΞΗΣ

6              ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

7              ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ     ΝΙΚΟΣ

 

ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1              Αλεξάνδρου Γιώργος

2              Βαλανίδης Κύπρος

3              Δημητρίου Θεόκτιστος

4              Ερωτοκρίτου Ερωτόκριτος

5              Ιντζιέγιαννης Πάτροκλος

6              Ιορδάνου Βλαδίμηρος

7              Ιωαννίδης Ανδρεάς

Δείτε επίσης:  Τα 13 σενάρια του ΥΠΕΣ για 14 νέους Δήμους

8              Κωνσταντίνου Ανδρέας

9              Κωνσταντίνου Στέλλα

10           Λευκαρίτης Στέλιος

11           Λουκά Κωνσταντίνος

12           Μαυρομάτη Νικολέτα

13           Παττίχη Άντρη

14           Φωτίου Γιώργος

15           Χαραλάμπους Μαρία

16           Χρίστου Χριστάκης

ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΟΡΕΙΑ

1              Βασιλείου Βασίλης

2              Ερωτοκρίτου Ερωτόκριτος

3              Κλεάνθους Παναγιώτα

4              Κωνσταντίνου Στέλλα

5              Χαραλάμπους Μαρία

6              Χρίστου Χριστάκης

 

 

ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1              Γρηγορίου Ευστάθιος

2              Δρουσιώτης Μιχαλάκης

3              Ηροδότου Χριστάκης

4              Κωνσταντίνου Πάρις

5              Λοΐζου Νίκος

6              Νεοκλέους Ροδούλα

7              Νικολάου Άνδρη

8              Οδυσσέως Οδυσσέας (ΣΑΚΗΣ)

9              Πετρόφ Μαρίν

10           Πηλαβάκης Παναγιώτης

11           Πήτερ Μάικλ Ρος

12           Χρυσάνθου Μιχάλης

ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ – ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΟΡΕΙΑ

1              ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2              ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΗ

3              ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

4              ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

5              ΠΗΛΑΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6              ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΝΔΡΕΑΣ

7              ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1              ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

2              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ

3              ΓΙΩΡΓΑΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4              ΚΤΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

5              ΜΙΝΩΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Δείτε επίσης:  Προβλήματα από την καθυστέρηση στη δημοσίευση του Τοπικού Σχεδίου Δερύνειας

6              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΟΡΕΙΑ

1              ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

2              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ

3              ΓΙΩΡΓΑΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4              ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5              ΚΤΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

6              ΜΙΝΩΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1              Αθανασίου Αγγελική

2              Βασιλόπουλος Μιχάλης

3              Ευθυμίου Κυριάκος

4              Ιωάννου Αγγέλα

5              Κωνσταντίνου Χάρης

6              Παναγιώτου Δημήτρης

7              Σπύρου Ανδρέας (ΚΙΤΣΙΟΣ)

8              Στυλιανού Κώστας

ΔΗΜΟΣ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ – ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΟΡΕΙΑ

1              Αθανασίου Αγγελική

2              Βασιλόπουλος Μιχάλης

3              Ευθυμίου Κυριάκος

4              Ιωάννου Αγγέλα

5              Κωνσταντίνου Χάρης

6              Παναγιώτου Δημήτρης

7              Σπύρου Ανδρέας (ΚΙΤΣΙΟΣ)

 

ΔΗΜΟΣ ΥΨΩΝΑ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1              ΑΝΑΣΤΑΣΗ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

2              ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3              ΚΑΤΣΟΥΝΩΤΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΛΑ

4              ΚΟΡΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5              ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

6              ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΤΗΛΛΥΡΟΣ)

7              ΠΙΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΥΨΩΝΑ – ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΟΡΕΙΑ

1              ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΤΩΝΗΣ

2              ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3              ΚΑΤΣΟΥΝΩΤΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΛΑ

4              ΚΟΡΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5              ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

6              ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

7              ΠΙΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

In the news
Load More